350 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde KARGO ÜCRETSİZ !
Hemen Al
Kategoriler
MARKALAR
Fiyat Aralığı
Doğal Sabun
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 10 Ürün

Doğal Sabunlar

İnsanın doğası gereği temiz olma iç güdüsü vardır. Güzel kokmak ve pak ve temiz bir cilde sahip olmak her insanın isteyeceği en temel unsurdur. Günümüzde kokulu şampuanlar oldukça başarılı olsalar bile, doğal sabunların yeri her zaman ayrıdır. Doğal Sabunlar ölü deriyi atarak cildin rahatlamasına yardımcı olur, ciltteki yağ tabakasını kökünden kazıyıp alarak, sivilceye iyi gelmektedir.  

Kükürt Sabunu

İçindeki doğal kükürt bileşenleri sayesinde en başarılı sabunlarımız arasındadır. Kükürt sabunu ciltteki ölü deriyi atmakta en başarılı ürünlerimizdendir.

Bıttım Sabun

Bıttım sabunu güneydoğu bölgemizde yetişen yabani antep fıstığının yağından elde edilmektedir. Tamamen doğal şekilde elde edilen bıttım sabun, sivilce, akne, kaşıntı, egzamaya iyi geldiği bilinmektedir.

Zeytin Yağlı Sabunlar

Eski insanlar, zeytin hasatından sonra zeytinyağı sıkımından kalan posadaki yağı değerlendirerek bu sabunun ilk üreticileri olmuşlardır. Zeytinyağlı sabun saç, cilt, kaşıntı gibi problemlere iyi geldiği bilinmektedir.


Sivilceye İyi Gelen Sabunlar


Bıttım Sabunu

Ardıç Katran Sabunu

Lavanta Sabunu

Ballı Sabun


Saç Dökülmesine İyi Gelen Sabunlar


Zeytinyağlı Sabun

Defne Sabunu

Pirina Sabunu

Kükürt Sabunu

 

Aktarco Doğal Sabun Serisi

Aktarco olarak insan sağlığının önemini biliyor ve önemsiyoruz, merkezinde insan sağlığı olan ve tüm ticari faaliyetlerini bunun üzerine inşa eden aktarco, bunu cilt temizliğinde de göstermektedir. Firmamıza özel üretim formüllerimiz ve eski tarz el yapımı üretim biçimi ile butik doğal sabunlar üretiyoruz.

Kargo Takip Whatsapp footer
Fırsatları Kaçırma E-Bültene Kayıt Ol !
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.