350 ₺ ve Üzeri Alışverişlerde KARGO ÜCRETSİZ !
Hemen Al
Kategoriler
MARKALAR
Fiyat Aralığı
Şifalı Bitkiler
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 46 Ürün

Aktar

Şifalı bitkilerin inanılmaz faydalarını keşfetmek ve bunları kullanarak hastalıklarınızı tedavi etmek sizlerin en tabii hakkıdır. Son 1 asırdan bu yana kimyasal kökenli gıda tüketimi ve ilaç endistürisi insanların genetiği ile oldukça fazla oynamaktadır. Aktarco olarak bizler, iyi beslen sağlıklı yaşa mottosu ile insanlığın en temel hakkı olan sağlıklı ve temiz gıdaya erişimine yardımcı olmaktayız.

 

Mevsiminde dağlarda doğal olarak yetişen şifalı bitkileri zamanında toplayarak, uygun şartlarda kuruttuktan sonra ise gıdaya uygun paketlerimiz ile kapınıza kadar gönderimini sağlamaktayız.

 

Şifalı Bitkiler

Şifalı bitkilerin ölüm haricindeki tüm hastalık ve sıkıntılara çözümü olduğunu biliyoruz. Eski tıp kitaplarında sıklıkla kullanılan şifalı bitkiler ve bunlardan yapılan doğal merhemler, doğal ilaçlar, doğal şuruplar ve farklı tedavi edici ürünlerin kaybolmaması için bu reçeteleri özenle toplayarak kayıt altına alıyoruz.

 Sağlıklı Bitkiler

Sağlıklı bitkileri doğru kullanım ile vücudumuza aldığımızda hızlıca iyileşme olduğuna her zaman şahit oluyoruz. Aktarlık mesleğinin ehil olmayan kişiler tarafından içinin boşaltıldığı bu devirde, AKTARCO olarak, hem ülkemizdeki kaynaklardan hem de Dünyadaki bilgi kaynaklarından faydalanıp, bir sonraki nesile daha sağlıklı bir ortam bırakmayı amaçlıyoruz.

Şifalı Otlar

Şifalı otlar hiç şüphesiz, doğru ölçüde ve doğru miktarda alındığında bizlere daha sağlıklı bir hayatın kapısını açar, bunun aksi olduğunda ise faydasından çok zararı vardır ve sonu kötü biten olumsuz durumlar ile karşılaşıldığını da görmekteyiz.

Aktar Ürünleri

Aktar ürünleri 2000-3000 arası çok geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bu kadar çeşitli ürünü fiziksel dükkanda satmak pek akıl karı değildir. Biz Aktarco olarak sizlere temiz ve sağlıklı şartlarda muhafaza ettiğimiz aktar ürünlerini kapınıza kadar gönderiyoruz.

 

Aktardan ürün satın almak isteyenler ise Aktarco markasına güvenerek alışveriş yapabilirler

 

 

ACI ÇEHRE

AÇLIK OTU

ANASON

AYNi SEFA OTU

AYRIK OTU

BAMYA TOHUMU

BEYAZ ÇAY

BİBERİYE ÇAYI

ÇAKŞIR KÖKÜ

ÇEMEN TOHUMU

ÇINAR YAPRAĞI

ÇOBAN ÇANTASI OTU

DEVE DİKENİ TOHUMU

EKİNEZYA ÇAYI

FESLEĞEN OTU

FUNDA YAPRAĞI

HATMİ ÇİÇEĞİ

HİBİSKÜS ÇAYI

HİNDİSTAN CEVİZİ TOZU

IHLAMUR ÇAYI

ISIRGAN OTU

KAKULE & HEL

KARABAŞ OTU

KEÇİ BOYNUZU TOZU

KETEN TOHUMU

KİRAZ SAPI

KIRK KİLİT OTU

KİŞNİŞ TANE

LAVANTA YAPRAĞI

MELİSA ÇAYI

MEYAN KÖKÜ

NANE

OĞUL OTU

PAPATYA ÇAYI

PERYAVŞAN OTU

POLEN

SANDOLOZ SAKIZI

ŞERBETÇİ OTU

SİNAMEKİ OTU

TARHUN

ÜZERLİK TOHUMU

YENİ BAHAR TANE

YEŞİL ÇAY

ZENCEFİL ÖĞÜTÜLMÜŞ

ZEYTİN YAPRAĞI  

Kargo Takip Whatsapp footer
Fırsatları Kaçırma E-Bültene Kayıt Ol !
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.